Kontorirõivad

Pakume võimalust tellida rõivad, mis aitavad luua ettevõtte töötajates ühtse terviku ning suurendada meeskonna kokkukuuluvuse tunnet. Pakume nii standardtooteid, kui ka erikollektsioone, kus toode kujuneb koostöös tellijaga. Nii visuaalne kujundus, kui materjalide ning aksessuaaride valik tehakse lähtuvalt kliendist, rõiva kasutuskohast ning kasutuskoormusest. Särkidele ja vormiriietele on võimalik kanda tikandina ettevõtte logo või muu sümboolika.

Vormirõivad

Klementi vormirõivad on valdkonnaspetsiifilised ning annavad erinevate elukutsete esindajatele vajaliku identiteedi, arvestades töötajate igapäevaste vajaduste ning ettevõtte kuvandiga.

Klementi mitmekülgne kollektsioon pakub vastupidavaid ja hästiistuvaid särke, töökitleid, pükse, jakke ja kombinesoone, teenindussektori töötaja esinduslikust kostüümist kuni eriti vastupidava eriotstarbelise kaitserõivastuseni.

Koolirõivad

Tänapäeval on riietus koolis vabam ning koolivorme kantakse vähestes koolides, üldjuhul erakoolides. Siiski igal aastal lisandub mõni põhikool või gümnaasium, kus võetakse kasutusele koolivorm.

Klementi on hea partner sobiva ja mugava koolivormi sünniks koostöös õpilaste, õpetajate ja lapsevanematega!

Esinemisrõivad

Mugav ning ilus esinemisrõivas annab enesekindlust, liidab loomingulist kollektiivi ja toetab korrektse väljanägemise kujul inimeste sooritusvõimekust.

Klementi on valmis looma igale kollektiivile just neile sobiva vormi, neile sobivates toonides ja lõigetes.

 

Toitlustusrõivad

Klementi toitlustusrõivad on kavandatud arvestades valdkonda puudutavaid erinõudeid. Oluline roll on rõiva vastupidavusel puhastamisele ning funktsionaalsusel ja mugavusel.

Teenindusrõivad

Teenindusrõiva mudelid arendame välja lähtuvalt kliendi vajadustest ning töö eripäradest, tagades mugava kasutuse ning hea välimuse. Toodete õmblemisel kasutame kvaliteetseid materjale, mis vastavad kõikidele kehtestatud nõuetele. Rõivaste jaoks sobilike värvilahendusi on erinevaid, mida saab sobitada firma stiili või töökoha interjööri järgi.
Lisaks pakume meie poolt valmistatud toodetele erinevate tikandite ja logode trükkimist.

Meditsiinirõivad

Arendame meditsiinirõivaste mudelid ning kollektsioonid välja Teie vajadustest ja toote funktsioonidest lähtuvalt. Toodete õmblemisel kasutame kvaliteetseid materjale, mis vastavad kõikidele kehtestatud nõuetele.

Militaarrõivad

Militaarrõivaste disainimisel arvestatakse erinevate keskkonna ja töötingimustega, mis peavad täitma kõige ekstreemsemaid  vajadusi. Kangad, mida kasutame on testitud ning tõestanud  oma vastupidavuse.

Spordirõivad

Valmistame spordirõivaid kõige erinevamate spordialadega tegelemiseks, olgu selleks hoki-, jalgratta-, jalgpalli-, korvpalli- ja võrkpallivormid või fitnessi ning vaba-aja spordirõivad. Kasutame kaasaegseid tootmismeetodeid, pakkumaks parimaid ja mugavaimaid materjale ning lõikeid.

Eritellimusrõivad

Kõik me oleme erinevad ning palju on inimesi, kellele ei sobi standard mõõdutabelite baasil valmistatud ameti- ja töörõivad. Klementi pakub võimalust tellida kehatüübi ja – kujuga sobivaid rõivad rätsepatööna, just täpselt sellise mudeli või väljanägemise järgi nagu Teile sobiv on.

Meie igapäevatööks on rõivaste õmblemine erineva kehavormiga inimestele, millega tagame riiete parema istuvuse nii lühikestele, pikkadele, atleetlikele kui ka vanematele inimestele.